Kuchnie

Kuchnia – serce domu

W wielu domach kuchnia to miejsce, w którym spotykają się domownicy, gdzie nie tylko przygotowuje się i spożywa posiłki, lecz także prowadzi się rozmowy o ważnych dla całej rodziny sprawach. Tutaj parzy się poranna kawa, tu w piekarniku rumieni się niedzielny obiad, tu powstaje cała góra sałatek i koreczków dla gości. Kuchnia musi być z kategorii tych, do których wszyscy będą wchodzić z przyjemnością. W Prosper dbamy o to, by każda wykonana przez nas kuchnia była takim miejscem – funkcjonalnym, dopasowanym do gustu domowników, wygodnym i z duszą. Przyczyniają się do tego dobrze zaprojektowane meble kuchenne, wykonane z dbałością o szczegół i z najwyższą starannością.

.

Kuchnie na zamówienie – meble w punkt

W Prosper stawiamy na unikatowość, dlatego też już na początkowym etapie w porozumieniu z projektantem dobieramy meble kuchenne do wymogów i możliwości danego pomieszczenia. Wszystko powinno być tak zaplanowane w oparciu o tzw. obszary pracy, by poruszanie się po kuchni było intuicyjne, płynne i nie nastręczało problemów.

W Prosper oferujemy różnorodne materiały oraz bogaty wybór kolorów. Nasze kuchnie na wymiar powstają z mdf-u foliowanego, lakierowanego (1500 barw w wariancie półmat i połysk), drewna, forniru krajowego i egzotycznego oraz z laminatu i innych eleganckich dekorów syntetycznych. Oferujemy też różnorodne wzory frontów – nowoczesne i proste w formie oraz klasyczne, nawiązujące do różnych stylów. Łączymy materiały i faktury, np. szkło i metal z drewnem oraz uzupełniamy meble kuchenne w różne dodatki. Oferujemy uchwyty, oświetlenie oraz systemy szuflad i koszy. Posiadamy także najnowocześniejsze akcesoria meblowe uznanych producentów.

Wybór odpowiedniego rozwiązania dla kuchni wymaga spotkania z projektantem, który przygotuje propozycje zgodne z wymaganiami, potrzebami i możliwościami danego pomieszczenia. Zachęcamy do spotkania z nami i omówienia szczegółów. Zapraszamy do naszej siedziby. Ostrów Wlkp, ul. Grabowskiej 100.