Szafy – Garderoby

Szafa na wymiar idealna do pokoju, sypialni czy korytarza

Każde wnętrze powinno być nie tylko piękne, lecz także funkcjonalne i przyjazne mieszkańcom. Projektowane pomieszczenia, nawet te niewielkie, można zaaranżować w taki sposób, by spełniły wszystkie swoje zadania. W każdym domu warto zatem zadbać o odpowiednie meble. W Prosper projektujemy i wykonujemy szafy wnękowe z drzwiami klasycznymi i przesuwnymi do pokoju, sypialni i na korytarz oraz realizujemy zabudowę do osobnych pomieszczeń przeznaczonych na przechowywanie garderoby.

Szafa na wymiar to najlepsze rozwiązanie dla każdego pomieszczenia, ponieważ zawsze doskonale dopasuje się do możliwości danego miejsca. Półki, wieszaki, przegrody, szuflady – wszystkie elementy w każdej sytuacji zostaną dopasowane właściwie i pozwolą znaleźć odpowiednią ilość miejsca na wszystkie elementy garderoby.

.

Do garderoby i na garderobę – szafy przesuwne lub klasyczne

Szafa na wymiar powinna być nie tylko funkcjonalna. Jej estetyka to równie ważny aspekt brany pod uwagę przy projektowaniu. Widoczne po zamknięciu wnętrza drzwi szafy wnękowej czasami są częścią całej koncepcji aranżacyjnej, a innym razem wręcz nadają pomieszczeniu charakteru i wyrazistości. Mogą powiększyć wnętrze optycznie, dodać mu kolor, uczynić je eleganckim czy ultranowoczesnym.

Zabudowy z drzwiami przesuwnymi  posiadają profil aluminiowy, który jest solidny i trwały, a jednocześnie dzięki różnorodnej kolorystyce sprawia dopełnienie szafy wnękowej poprzez atrakcyjny wygląd.

Aranżacja garderoby, która jest osobnym pomieszczeniem, musi użytkownikom zapewnić komfort korzystania. Oznacza to, że wszystkie półki, szuflady i drążki powinny być odpowiednio zaprojektowane i wygodne. Projektując poszczególne szafy, warto pamiętać także o estetyce i dopasowaniu do innych mebli, bo choć garderoba to pomieszczenie bardzo prywatne, wyłącznie do użytku domowników, jest przecież częścią całej koncepcji.

Firma Prosper przygotowała bogatą ofertę mebli do garderoby. Mogą Państwo dowolnie dobierać meble, decydować się na takie czy inne koncepcje zabudowy. Meble dla garderób i szafy wnękowe w szerokim wyborze – zapraszamy do naszej siedziby! Ostrów Wielkopolski, ul. Grabowskiej 100.