O firmie

 

Doświadczenie i wszechstronność
W Prosper s.c. od początku naszej działalności, czyli od 1998 roku, wykonujemy meble na miarę oczekiwań naszych Klientów. Stawiamy na funkcjonalność, estetykę, trwałość i jakość, które przy każdym zrealizowanym zamówieniu wpisują się w indywidualne potrzeby każdego Klienta i urzeczywistniają jego wizję. W ciągu wielu lat naszej pracy zdobyliśmy bogate doświadczenie oraz nawiązaliśmy współpracę z setkami Klientów, z których znakomita większość to ludzie lub firmy korzystający z naszej oferty na podstawie rekomendacji zleceniodawców już przez nas obsłużonych. Współpracowaliśmy i wciąż współdziałamy z wieloma podmiotami, również z renomowanymi i dużymi firmami.

Wyjątkowość i jakość
Unikatowość naszej oferty to cecha, którą się szczycimy. Oznacza to, że każde zlecenie ma spersonalizowany charakter, czyli każdorazowo uwzględnia indywidualne potrzeby i wymagania klienta. Projekty opracowujemy w najdrobniejszych szczegółach, dopracowując każdy detal już na etapie ich omawiania. Zawsze stawiamy na jakość – począwszy od etapu doboru materiałów, a także już w procesie wykonawczym. Ma ona ogromne znaczenie, ponieważ przesądza o trwałości. Niepodważalną zaletą naszej oferty jest także otwarcie na różnego typu zadania, nawet te najbardziej wyszukane i wymagające zaangażowania, kreatywności i pieczołowitości.

Wysoka jakość materiałów i estetyka wykonania
Każdy, kto urządza wnętrze – mieszkalne czy użytkowe – pragnie, by miało ono indywidualny charakter, odzwierciedlało gust i było funkcjonalne. Jako specjaliści z wieloletnim doświadczeniem potrafimy doskonale zrozumieć potrzeby naszych Klientów, a także podpowiedzieć im optymalne rozwiązania. Realizujemy projekty wszelkiego typu pomieszczeń, kompleksowo wyposażamy wnętrza – domy, biura, sklepy. U nas Klient znajdzie zróżnicowaną paletę kolorów i bogaty wybór materiałów.

Meble wykonujemy z takich materiałów jak:
• fornir krajowy naturalny i barwiony,
• fornir egzotyczny,
• drewno,
• płyta,
• mdf lakierowany z palety ok. 1500 kolorów i barw – w półmacie i połysku,
• laminaty oraz inne eleganckie dekory syntetyczne.

Nowoczesność i technologia
Meble, które wychodzą spod naszej ręki, to nowoczesne produkty wykonane w oparciu o aktualne rozwiązania technologiczne i przy użyciu najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu tworzymy meble komfortowe, niebanalne i trwałe. Bogaty wybór surowców i kolorów oraz zróżnicowane wzornictwo pozwalają nam sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Świetnie znamy klasyczne wzorce projektowania, rozumiemy też współczesne trendy. Zawsze wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów i podążamy za ich oczekiwaniami.

Zajmujemy się produkcją wysokiej jakości mebli:
• do domu, m.in. zabudowy kuchenne, garderoby, szafy wnękowe, meble łazienkowe, meble wolno-stojące, sypialnie itp.
• sklepowych
• biurowych
• i innych

Kompleksowość
Każde zlecenie wykonujemy kompleksowo. W pierwszym etapie dokonujemy pomiaru, potem projektujemy, wykonujemy i montujemy meble. Zespół pracowników Prosper to specjaliści w swoim fachu, którzy dzięki bogatej wiedzy, zaangażowaniu, dbałości o detale oraz przy wsparciu technologiczno-narzędziowym wykonają perfekcyjne wytwory sztuki meblarskiej.

Zapraszamy do kontaktu z nami. Czekamy na Państwa w naszej siedzibie w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Grabowskiej 100.